Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 14:08   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Grzechów odpuszczenie - komentarze

Witajcie Diabliki

Zabawę czas zacząć. Jak pewnie zauważyliście, dałam sesji już z góry oznaczenie 18+, więc nie musicie się hamować. Gramy tak żeby było klimatycznie, a że jest to walka o wysoką stawkę - wszystkie chwyty dozwolone, jeśli chodzi o Waszych bohaterów.


Co do realiów... Mieszkacie oboje w Glasgow. Isobel ma nieduże, dwupokojowe mieszkanie, na które... nie bardzo jej stać. Alice zrobił taki przekręt, że na razie nie musi się obawiać o kasę. Żyje sobie na peryferiach miasta w piętrowym domu jednorodzinnym. Razem z nim mieszka dwójka dzieci ze związku z Isą oraz pomoc domowa/opiekunka - Rita z Meksyku, która dopiero uczy się mówić po angielsku.

Isobel rozmawia z Rasielem w czasie rzeczywistym, natomiast Alice kontaktuje się z Lamią tylko podczas snu.

Nie mam nic przeciwko światotworzeniu również w Waszym wykonaniu - byle z wyczuciem. Z góry mówię, że wszelkie dialogi z aniołkami/diabełkami rozgrywacie ze mną.

Założyłam nam też docka. Tutaj możemy dialogować.

Jeśli chodzi o tempo sesji, nie chcę Wam niczego narzucać. Duzi jesteśmy, więc niech każdy mobilizuje się we własnym zakresie.

Ja mam tylko prośbę, żebyście uzupełnili karty postaci w panelu sesji. To nam wszystkim ułatwi życie.

No to tego... miłej zabawy!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline