Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 16:45   #71
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
mógłbyś Asmo wypisać co ważniejsze zasady opcjonalne, które zamierzasz używać?
Spróbuję ogarnąć do jutra i napisać w pierwszym poście jako update.

Na pewno myślę o zmianie inicjatywy na normalną, albo przynajmniej użycia zasad ze strażnicy, jednak zmodyfikowanych o rzut na nią. Taka hybrydka. Jeszcze kombinuję z tym, wiec WIP.

Inicjatywa fast turn, slow turn i podział na characters/monsters jest na pewno szybsza i ułatwia buchalterię, jednak załatwia co najmniej jeden feat, całkiem użyteczny w buildach. Chciałbym, aby najszybszy bohater lub najszybszy potwór jednak z dobrego rzutu na inicjatywę skorzystali.

Na pewno będzie obciążenie(wg PHB), widoczność, massive damage, opcjonalne manewry z DMG...z nowości będzie pogoda.

Nie będzie za to background proficiency - uważam, że lekko wypłaszcza klasy i deko szkodzi łotrzykom. Dobre, jak nie ma różnorodności w klasach a są różne backgroundy - tutaj graczy może być sporo, a i klasy widzę będą różne.
Tyle zapowiedzi.

Cytat:
Jeszcze mistrz gry się rozmyśli i co wtedy...
Piszę od rana, aż klawiatura się grzeje Nie rozmyślę się Dajmy im czas, jeśli go potrzebują.

Mam małą prośbę - jeśli jakieś postaci kombinują wspólną historię, albo przynajmniej jakąś jej część, jakbyście mogli to w jakimś doku ogarnąć i podrzucić linka - będzie mi łatwiej przy pierwszym poście wprowadzającym.

Czy jest jeszcze ktoś, komu nie rzuciłem za statsy, złoto czy cokolwiek potrzebuje? Na PW dawać. Dziękuję.
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 17-05-2016 o 18:00.
Asmodian jest offline