Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 19:43   #77
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
PS. Skasowałem stronę Strażnicy na Obsidian Portal, żeby mieć wolne miejsce na coś nowego.
Trochę szkoda, może kiedyś zrobisz jakiś follow up bo świetnie mi się grało Kargarem. (nie zdecydowałem się jak Amon wrzucać go do tej gry, zresztą nie po to się narazał żeby go do 1 poziomu zdegradować).

Psionik, z tego co wiem oprócz CB Amon gra Jusron, a Wisienki człowiekiem dragon sorcecer. Ja myślałem o człowieku warlocku szlachcicu, Archfey pact, ale postać CB mnie inspiruje do zrobienia krasnoluda (klasyczny ciężkozbrojny wojownik).

Asmodian czyli jeżeli smoczy sorcecer ma żywioł które ma mało zaklęć (np. woda/lód w porównaniu do ognia) to można przerobić inne czary na ten żywioł, w sensie zmienić typ zadawanych obrażeń?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 17-05-2016 o 19:47.
Lord Melkor jest offline