Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2016, 20:02   #80
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
No nie wiem. Cunning Actions to całkiem fajna zdolność łotra. Takie całe drzewko atutów Spring Attack. I archetypy zabójcy i złodzieja też niczego sobie.
Chodziło mi bardziej o porównanie pod względem biegłości. Twórcy sobie założyli, że tylko łotry będą znali się na otwieraniu zamków i rozbrajaniu pułapek. Dopóki background proficiency tego nie narusza, klasa łotrzyka nic nie traci.

Nie róbcie za wielu postaci czarująco-strzelających, bo sam w pierwszym szeregu nie będę stać.

Mimo skasowania strony "Strażnicy na Pograniczu" na Obsidian Portal, reaktywacja kiedyś tam jest możliwa. Przemyślę, jak wróci mi chęć na prowadzenie.
 
Lord Cluttermonkey jest offline