Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 00:23   #8
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pozwolicie, że odświeżę temat zapomniany przez półtorej miesiąca. A to dlatego, że właśnie go znalazłem. A jako, że nie lubię pozostawiać spraw niewyjaśnionych, to odpowiem na pytanie Milly, na które nie dostała odpowiedzi.

Mianowicie:
Owszem, wiem, co się z nimi dzieje. Zaczęli nagrywać nową płytę zanim jeszcze wybrali wokalistkę.
30 maja w Internecie wypuszczony zostanie nowy singiel, o nazwie "Eva".
W sierpniu wypuszczą drugi singiel.
26 października NW wyda nową płytę.

A skąd to wiem? Z oficjalnej strony Nightwish - The Official Website. Jeśli ktoś jest ciekaw oryginału tekstu, oto on:

"Released on May 30, 2007, “Eva” will be an internet-only single release, all profits of which shall be donated to a charity that will be announced later. In Finland, the single is available exclusively from NetAnttila.

“Eva” features the new Nightwish vocalist, chosen from about 2,000 applicants. The singer’s identity will be revealed simultaneously in a press statement and on the band’s website, Nightwish - The Official Website, on Wednesday, May 30, 2007. A radio promo of the internet single will ship on the same day.

The sixth Nightwish album will be released on September 26, 2007, preceded by a second, regular single release in August."
 
Diriad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem