Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2016, 11:29   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Orginalnie napisane w 22-04-2016, 01:25

Wiem że się umawialiśmy na dłuższe posty ale raz że nie chciałem tracić rozpędu a dwa że zbliżamy się do końca i wybory Śmieszki będą miały tu znaczenie.

EDIT: Pomysł na wyjaśnienie sytuacji Buffy wziąłem z komiksów sezonu 9 który jest kontynuacją serialu. W jednym z rozdziałów umysł Buffy jest rzeczywiście przeniesiony na jakiś czas do Buffy bota zbudowanego przez Andrew. Potem Summers wraca do swojego ciała a pomysł że tamten robot mógł wpaść w wyrwę i odzyskać wspomnienia Slayerki to już mój autorski pomysł. Chciałem tam jeszcze gdzieś wcisnąć że Mistrz w ramach ulepszeń zamordował dla niej demona i za pomocą wyższej matematyki związał jego ducha z mechanicznym ciałem powtarzając rytuał Sleyerek oraz dając jej coś w rodzaju sztucznej duszy ale mi się nie zmieściło.

Pomysł z Danielem Cregiem też wzięty z komiksów tam Buffy kilka razy przy różnych okazjach mówiła jak bardzo podoba jej się tenże aktor i jest bohaterem jej fantazji

Po tej kolejce będzie już ostatni odpis i epilog dziękuję za cierpliwość i tak jak ustaliliśmy na PW nigdzie się nie spieszmy. Jak będę miał chwilę to podedytuje trochę wpis o gramatykę i obrazki.
 
Brilchan jest offline