Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2005, 21:37   #5
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Mój - o ile mnie pamięć nie myli - to anagram nazwiska jakiegoś japońskiego psychologa, którego orginał zginął w pomroce dziejów (czytaj: sesja na uczleni sie skończyła ). Poniewczasie odkryłam podobne, prawdziwe imiona jak Saya czy Sanya. Nic to Pierwotnie było to imię bardki do WH (najpierw imię, potem postać), a posługuję sie nim na wszytskich forach.

Zwykle imiona moich postaci powstają z przekształcenia jakichś innych lub jako zlepek liter tworzących jakąś sensowną całość, np Illithien (a moze mnie sie wydaje orginalne, w kazdym razie nie spotkałam sie). Wyjątek stanowi imię Lorelai, ktore wzięłam z zasłyszanego gdzieś wiersza, ktory zaczynał sie "Lorelai, Lorelai..." piękna, cudna i costam dalej w tym stylu. Pomijając, ze postać jest brzydka jak noc Ale jakby ktos przypadkiem znał orginał, byłabym wdzięczna

Hood Bogowie, broncie, ilithidzi !!!!!!!!!!!!!!! Wtedy dopiero zaczynalam grac, i to od Wh, a o łupieżcach nie słyszalam ani slowa A z harpiami moze ze względu na śpiewność? :>
 
Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem