Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2016, 23:13   #13
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Kwestia osobista, dla mnie to perełki :P
Ale co rozumiesz przez to określenie?

Cytat:
Ale nie muszę tego robić :d poza tym, ograniczenie czasowe to jest też kwestia settingu całego świata, czyli konflikt zachodu i wschodu.
A mi się wydawało, że wybierając przedział czasowy głównie bierzesz pod uwagę kwestie przepakowania i realizmu. Tak to wyglądało, zwłaszcza w ostatnim punkcie dotyczącym smartfonów i satelitów.
Nie wiem o jakim settingu mowa, bo jeżeli o żadnym konkretnym, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie wymyślić jakikolwiek konflikt, lub tylko go nawet zarysować na potrzeby gry, jeżeli miałby być tylko tłem.

Cytat:
Ale równie dobrze można po prostu cofnąć czas, mając ciekawy okres historyczny i pukawki, które mi (jako MG) po prostu pasują, żeby gracze je mieli
Ale pasują z jakiego powodu? Bo jeżeli tylko z racji widzimisię, to może należałoby pomyśleć o komforcie graczy przede wszystkim.
Choć nic nie stoi na przeszkodzie po jakimś czasie gry pozbawić bohaterów ich uzbrojenia idąc im znaleźć jakiś szmelc pochowany w kryjówkach przemytników. Jak mówiłem, sposobów jest mnóstwo.
Tutaj znowu mam wrażenie że przy doborze okresu kierujesz się szczegółami, które są najmniej istotne.
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 20-05-2016 o 12:58.
Eryk jest offline