Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 13:37   #48
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Oj, nie było mnie zaledwie dzień i już popsuliście swoje postacie!

Chester, poprzednio było fajnie, ale co teraz zrobiłeś to mi się w głowie nie mieści! KP było całkiem ok, przed poprawkami, była krótka, zwięzła i na temat, a po rozszerzeniu jest kompletnie do bani...

Ogólnie, było ok, ale nie rozumiecie o co chodzi. Kp mają być zwięzłe, a nie jaka jest postać dokładnie, historia nie wiadomo po co zawiera aż takie szczegóły, bądź opisy sztuk walki, co to jest samuraj i jakieś wrogi rody, nas to nie obchodzi!

Kto miał na początku dobrze:
Lavi, ale Ty to wiesz, pierwsza KP była bardzo fajna i w sumie nadawała się na wzór.
Aiwe nie potrzebnie zmieniałeś/łaś, bo też było wszystko ok, bardzo fajnie historia zakończona i w ogóle.
Lkop poukładaj historię, a będzie dobrze
no i Chester nie potrzebnie dodawałeś te wszystkie niepotrzebne rzeczy...

A poza tym, śmierć obojga rodziców, gdy jest się dzieckiem jest już przereklamowane...

Pierwszy konspekt na postacie w tej sesji miał być taki, ze gracze mają prowadzić zwyczajne postaci,zjadaczy chleba, zwykłych LUDZI! Normalna rodzina, normalny zawód a nie jakieś skrytobójstwo... Normalne życie normalnych ludzi... Takich jak wy, ale w czasach 'średniowcza' połączonego z nowszą techniką... A tutaj dostajemy garnitury, komputery, może jeszcze ktoś samochód będzie chciał??

Pomyślcie jeszcze raz, nad moimi słowami i zastanówcie się, czy będziecie w stanie dopasować swojego bohatera do naszych wymogów. Ci, których wymieniłam wyżej, niech poprawią błędy, a będzie ok.

pozdrawiam
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline