Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2016, 14:02   #107
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- HELLo THEREEE, MISIE! - Ryoku pojawiła się ponownie w towarzystwie. Tym razem towarzyszyło jej... sporo ciemnego dymu i wesoły uśmieszek na twarzy. Zarechotała upiornie i ochryple. Wraz z nią zdawała się rechotać cała ciemność otaczająca bohaterów.
Za jej plecami pojawił się ogromny miecz, z którego ostrza spływały krople krwi.
Powietrze zaczęło stawać się ciężkie do oddychania.
Krab dostrzegł we włosach ciemnowłosej dziewczynki parę niebieskich piórek znajomego ptaszka z poprzedniej mafii. Na szyi miała naszyjnik z kości gracza oraz płaszcz Snape'a.

- Pragnę pogratulować Dementorowi, który jest takim debilem, że nie raczył pozbyć się dla siebie oczywistej zguby. Dumbledore'a. A także wam, drogie misie, że pomogliście wszyscy w osiągnięciu mojego celu. Jestem wam niebywale wdzięczna i pragnę złożyć wam wszystkim podziękowania - tutaj dziewczyna ukłoniła się wszystkim... również Knotowi. - Również panu, panie Knot - dziewczynę otulił całun ciemności. Zniknęła z jednego miejsca, aby pojawić się nad postaciami.
- Gra wciąż się toczy - jej głos usłyszała każda pozostała przy życiu postać. W jej ręku pojawił się kielich... zbudowany z ludzkiej czaszki, okutej złotem. W jej środku pływała dusza Zazu, ptaszka z poprzedniej mafii. - Zabawmy się więc. Ten, który zdoła udowodnić, że jest Dementorem, wygra mój głos dzisiejszego dnia - uśmiechnęła się kpiąco do pozostałego zgromadzenia. - A-a-a, ja nie podpowiadam - pokiwała karcąco paluszkiem do pozostałych przy życiu postaci, po czym zaczęła powoli pić z kielicha, z zainteresowaniem obserwując zamieszanie na placu i wśród zgromadzonych.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline