Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2016, 17:08   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dragor Zobacz post
No szkoda że koniec świetnie się bawiła. Solówki z tobą są genialne. Aż mam ochotę na następną.
Miód na moje serce to słyszeć możemy pomyśleć o następnej w przyszłości choć teraz przez najbliższe dwa trzy miesiące mogę mieć ograniczony dostęp do neta ale ostatnio myślałem o wznowieniu Days of Freedom z podtytułem Krzyk REWOLUCJI ale nie wiem czy przy tej skali to się nada na solówkę Petego z Damą bo skala wyzwania jakie tam wymyśliłem jest dość spora. Planuje za jakieś 3 miesiące ruszyć z rekrutacją.

Może bym ci poprowadził coś w DC albo Marvelu? Odpisy byłby nieco krótsze ale mógłbym dawać

No, chyba że pomyślimy nad dalszymi losami Śmieszki ale po niespodziance co planuje na zakończenie nie wiem za bardzo gdzie dalej pociągnąć

W każdym razie cieszę się niesamowicie że masz taką samą radochę z grania u mnie jak ja z grania u ciebie i z wielką radością poprowadzę ci jeszcze jakąś solówkę .
 
Brilchan jest offline