Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2016, 16:42   #348
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ja chętnie gram dalej, ale szczerze mówiąc zgubiłem się. Jakaś laska pojawiła się - tu jeszcze wiem o co chodzi, bo to ta z testamentu co pływała w miejscach gdzie teraz motorówki terrorystów krążą - a potem ona powiedziała, że jakiś typ wypłynął i on coś wie i tam należy jechać, więc oczywiście jedziemy no bo Marc nie chce drugi raz oberwać kosą i... i... ona chora i trzeba iść tam do zakonu i jest problem z wejściem, ale w sumie do kogo chcemy wyjść? Jakoś mi to zaginęło. Czytałem te ostatnie odpisy, ale tam niewiele jest informacji o tej osobie. I teraz nie wiem czy dostarczyć smutną wiadomość, czy co. No, ale już odpisuję, po prostu nie wiem kim jest ten zakonnik właściwie i czemu u niego jesteśmy (w związku z czym czekałem na Zombiannę)...
 
Anonim jest offline