Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 15:14   #13
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Lhanni czuła spojrzenia mężczyzn. Znała je. Nie dbała o nie bo umiała się obronić. Na wzmiankę o roczniku uśmiechnęła się lekko.
Mężczyzna, który wszedł zachowywał się władczo i ostrożnie. Usiadł tak by mieć na wszystko oko.
Zauważyła, że między Edwardem a człowiekiem w kapturze zaczyna toczyć się gra. Gdy popatrzyła na człowieka w kącie poczuła ostry ból pod sercem. "Czyżby współczucie?" pomyślała.
Atmosfera zrobiła się ciężka. To, że barman się na nią gapił nie poprawiało sytuacji.
Na stwierdzenie Edwarda cicho parsknęła śmiechem i położywszy na ladzie sztylet, przykryła go dłonią.
- Mam nieodparte wrażenie, że umiałabym sobie z nim poradzić.- Spojrzała na niego przeciągle i dodała:- A jaby nie, to jestem pewna, że ty byś mi pomógł.
To mówiąć posłała barmanowi zimne spojrzenie i syknęła:
- Małe kotki też potrafią gryźć.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline