Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2016, 11:24   #19
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
@Ryder - tak doszła.

Dobra, przypomniałem sobie KP od Was.

Wszystkie są dobre, każda postać, którą dostałem do rekrutacji była "na poziomie". Nikt nie odstawał "warsztatowo", pomysły były ciekawe.

Więc jedynym możliwym do wprowadzenia dodatkowym kryterium była moja subiektywna ocena tego jak postać mi się "podoba" i jak "wpasuje się" do drużyny.

Dziękuje Wam za zainteresowanie i mam nadzieję, że Ci, którzy nie dostali się do tej sesji, spróbują sił w jakiejś mojej kolejnej przygodzie

A teraz do rzeczy - bardzo chciałbym zaprosić do gry Pana Elfa z jego zaklinaczką Orianną !

Jest mi bardzo, ale to bardzo, przykro, że miejsce było tylko jedno bo bardzo chętnie przyjąłbym Was wszystkich, ale się nie da

Jeszcze raz wielkie dzięki za zainteresowanie i do napisania w jakiś innych rekrutach i sesjach!

@Nami - prosiłbym o zamknięcie tematu.
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline