Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2016, 09:38   #19
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Wczoraj chciałem wieczorkiem cos napisac, ale jk skończyłem ja\zde po zmroku i wstawiłem motor do garażu to prądu zabrakło w całym mieście . Przynajmniej sie choć raz wyspałem . W zasadzie to prądu zabrakło pare minut wczesniej i były takie ciemności że wczesniej skońćzyłem jazde

Zresztą dla jakości posta wyszło chyba na dobre. Nie ma to jak wczuta postać z pewnym dorobkiem historycznym w pamięci, nawet jesli z innego systemu .

By the way, naprawę świetne wprowadzenie Asmo , scenka z gnomm i niziołkiem którym urosły sakwy po karczemnej bójko-grze - super Dałbym ci reputke ale system wymusza na mnie bym rozdał najpierw innym , ale spokojnie, przy pierwszej okazji zaplusuje tego wstepniaka
 
Eliasz jest offline