Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2016, 14:50   #515
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Ze sporym opóźnieniem, ale ja również chciałbym podziękować za żywą i interesującą grę.

W tej edycji popełniłem sporo wtop, muszę przyznać, a gdyby nie ten błąd przy interpretacji umiejętności Hermiony, to na pewno byśmy przegrali. Więc wielkie gratki dla mafii.

Trav muszę przyznać, że dałem się zrobić jak dziecko, do czasu linczu na Potterze, byłem święcie przekonany, że jesteś po naszej stronie. :P Na dodatek niezbyt dokładnie przeczytałem zasady i nie ogarnąłem, że Peter może każdej nocy podsłuchiwać rozmowę Blacka i więźnia.

Sorrki S.W.A.T za ten lincz na tobie, ale zwykle, w poprzednich mafiach już od drugiego dnia odpalałeś się i zaczynałeś wszystkich prowokować, dlatego pomyślałem, że teraz nie chcesz się zbytnio ujawniać.

Wielkie dzięki dla całego miasta za współpracę. Byliśmy blisko przegranej, ale jakoś się wybroniliśmy

No i jeszcze większe podziękowania dla Nami za prowadzenie sesji.

Zasadniczo to miałem sobie zrobić przerwę, ale w sumie mogę zagrać jeszcze w następnej edycji. I tak w lipcu znikam, więc będę miał przymusową przerwę zapewnioną. Uniwersum jest mi obojętne.
 
Hazard jest offline