Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2016, 21:09   #34
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
No cóż Kaworu, twoja decyzja...


Ja tymczasem zapodałam wam nowego posta.

Jak widać, Xiu i Becka miały(i mają) mały przepał z Zombie. I tak dla jasności, obie leżą na podłodze, a tuż przy Becky jest Zombie. I macie naprawdę sekundę na zrobienie czegokolwiek, nim ten nie rozgryzie jej gardełka... :PP

A tak btw. obie znów zakrwawione od juchy wroga + Becka to właściwie i na całej buzi móżdżkiem ustrzelonego Zombie, co to go Xiu załatwiła.

Xiu traci pw po ciosie w labie, zaznaczyłam nowy stan w karcie. Jak na razie nie jest jeszcze tak źle.

Aha, i każda z was oddała po 4 strzały, również edytowałam na kartach

-----

Druga grupka... a właściwie to już tylko Cai, wraca Nightem do ambulatorium, gdzie czekała reszta. Powoli również wraca do sesji abi, ale serio powoli, jeszcze nie jest w stanie uczestniczyć w dialogach czy cuś.

Uchu zaś to jak na razie NPC


Na odpisy zwyczajowo tydzień, ale że mój post był dzisiaj nieco później, dodam wam parę godzin :PP czyli tura trwa do 29.05 powiedzmy do 12 w południe.

Jak tym razem z tym odpisywaniem pojedziemy, wasza wola (doc, nie doc, wiecie o co biega).

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline