Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2016, 02:07   #582
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Tak, zgadzam się z Lordem, że Grimwold reaguje trochę przesadnie, no ale przecież nie można mu tego zabronić.

Lord i Dnc:

Starajmy się pamiętać, że to gra. Zachowanie Grimwolda oczywiście jest niesympatyczne, ale to tylko postać w grze. Tak widzi swoją postać. Jeśli uznacie, że jest zbyt szalony i niebezpieczny to możecie zrobić z nim to samo co z Volpe. O to, że straciliście ochroniarza się nie martwcie. Takich jak Bob mogę stworzyć od ręki tuzin. Jak dla mnie normalna kolej rzeczy, że niektóre postacie giną. Jeśli uważacie, że Grimwold zagalopował się i powinien być jakiś rzut to powiedźcie co konkretnie. Na razie tylko pokrzyczał, pogroził i złapał na chwilę Dietera za rękę.

Rozumiem, że może wam brakować biernego Kuby lub Boba NPCa, ale był Kuba to były narzekania na Kubę. Słuszne zresztą narzekania. Nie można było tolerować seryjnego zabójcy klimatu.


Oczywiście mogę i chętnie popchnę akcję do przodu. Jutro około 15-16 powinien być mój post. Przyda się jeszcze odrobina czasu na wypadek gdybyście chcieli zrobić coś szczególnego. Choćby zażegnać niebezpieczeństwo ze strony zmienionego Boba. Jeśli nie będzie jakichś deklaracji do tego czasu zakładam, że wszyscy wracacie do karczmy i idziecie zgodnie spać a rano na szkutę.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline