Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2016, 14:31   #12
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Serio w robieniu KP najważniejsze są czcionki?
Nie naśmiewaj się, szkoła Clutterbane! Ten szablon zwinąłem z jego rekrutacji. Po tym jak ja pozwoliłem sobie na taką żartobliwą uwagę, zostałem wykopany z rekrutacji z wilczym biletem na następne. I tak w porównaniu z nim jestem ultraliberałem bo odstąpiłem od rozpisywania KP konia i obliczania jego obciążenia z dokładnością do jednej jednostki.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Ulli

Mam problem z czcionką Nie mam takiej u siebie.
Avatara też wklejać czy nie?
Nie wygłupiaj się z tą czcionką. Ważne żeby nie było jakiejś ekstremy typu rozmiar 18 dla ekwipunku. Gorzej, że tabelka widzę ci się coś rozjechała, ale od biedy się rozczytam. Awatar mi na razie niepotrzebny.

Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
Kartę mam wkleić do tamtego dokumentu do którego link jest w pierwszym poście?
Zaznaczasz, prawy przycisk myszy, kopiuj, zakładasz własny dokument, prawy przycisk myszy, wklej.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post

Ulli czy problemem będzie jak wszyscy określą się kim grają by 3 uczniów czarodzieja nie było itd???? (Mniej więcej)
To nie D&D, że musi być łotrzyk, kapłan, tank. Dobrze będę pisał o ile ktoś nie zastrzeże, że ukrywa swoją tożsamość, np. uczeń czarodzieja z kolegium cienia podczas tajnej misji.

Cytat:
Napisał harry_p Zobacz post
Mam taką starą postać która się jeszcze nie nagrałem
Guślarz zafiksowany na leczenie. "Rubus" ma tylko jeden feler... Chyba przynosi pecha bo już chyba ze 3 sesje nim zaczynałem i żadna nie potrwała dłużej niż 2 miesiące.
Co ty na to?
Ślij. Ta o ile nie umrę i o ile gracze masowo nie zdezerterują potrwa dłużej niż trzy miesiące. Jedyna przerwa może być pod koniec czerwca lub na początku lipca bo się przeprowadzam, ale nie dłużej niż tydzień.

PS
Panowie prosiłbym, żeby wasze KP docowe miały w tytule imię postaci i nazwę gracza.

Na przykład:
Rolf Hasmans- Hakon
Felix Karalt- Spiker

Jak otrzymam dziesięć KP opisanym karta postaci to za cholerę się w tym nie wyznam. Ta Spikera jeszcze only view, więc sam nie poprawię.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 24-05-2016 o 14:40.
Ulli jest offline