Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2016, 23:57   #8
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
1 - Coś więcej o jakiejś fabule poza tym, że sandbox, cele i współczena UK? Czego się choć z grubsza spodziewać? Rzecz ma się dziać w naszym realu czy jakieś w ogóle teleporty do krain fanrasy?
Proszę nie nastawiać się zbytnio na realne UK. Będzie go troszkę, jednak głównie w formie kontrastowej dla świata, w którym się znajdziecie. A czego się spodziewać? Tego, że przerobię wam postacie pod sesję, narzucając to, co jest mi do jej sedna potrzebne, a następnie wrzucę was w świat półfantasy cobyście radzili sobie z tym całym burdelem sami . Tak w skrócie.


Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
2 - Te staty 1 - 8 to skala na cały świat czy dla BG? No wiesz, jak np. coś na 8 to znaczy, że jak komandos - olimpijczyk i w ogóle kraniec ludzkich możliwości czy jeszcze nie i to taki limit dla BG? Średnia uliczna to mniej więcej ile?
4 - średnia krajowa. Wedle tego określamy wartość na + czy na -. Przy czym są to staty na chwilę startu sesji . Później mogę do nich to i owo dodać by dopasować BG do świata.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
3 - Te rzuty to jaką kostką i iloma? Jak w WoD i podobnie, że jedna kropa to jedna kość czy jakoś, że stata i k10 albo k20? Ponownie chodzi mi o wyczucie jak silna czy słaba jest dana postać w danej dziedzinie bo bez tego to widzę tylko, że coś tam jest na 3 a coś na 5 i jak ma się to do szans i realiów ciężko oszacować a więc i deklarować.
K20 to dla mnie jedyna kostka. Czasem skorzystam z monety, jak będę wredna. Rzuty są czysto orientacyjne, zwykle jeden dla BG i jeden dla przeciwnika. Jak wspomniałam będą one dość sporadyczne, gdy nie będę mogła zdecydować czy dana akcja ma szansę powiedzenia się w zaistniałej sytuacji. Wartości atrybutów są tu głównie dla zwiększenia szansy na powodzenie akcji. Ogólnie… Nie skupiać mi się zbytnio na mechanice .


Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
4 - Jak na serio z tym przedłużaniem terminu rekruty? Miałem wolne, nie było mnie to na weekend mam plana nadrabiać zaległości. Wątpie bym się wyrobił na tak krótki termin rekruty.
Mogę przeciągnąć do końca przyszłego tygodnia. Jest to jak najbardziej realne.


Obecnie jestem w posiadaniu dwóch postaci. Wciąż jest dość dużo czasu i miejsca, więc proszę pisać na spokojnie bo nigdy nie wiadomo do czego się wam MG w tych kartach przyczepi i co wywlecze na niekorzyść BG w sesji . Ot, takie lekkie ostrzeżenie .
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline