Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2016, 18:54   #1
Mrsanczo
 
Mrsanczo's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znany
[LoL, autorski, sandbox] Nowe Pokolenie



Liga Legend: Nowe Pokolenie
autorski sandbox

Chce stworzyć sesje i sprawdzić czy jest zainteresowanie przygodą w League of Legends. Przygotowałem już mechanikę autorską (nieskomplikowaną) dzięki której będzie się dało zrobić swojego własnego unikatowego bohatera. Przygoda nie będzie liniową kampanią, a raczej otwartym sandboxem. Przygoda dziać się bedzie w wielu zakątkach samego kontynentu jak i na wyspach. Nic nie będzie stało na przeszkodzie aby z jednego do drugiego miejsca przedostać się na nogach, powozem czy nawet latającym statkiem. Początek przygody będzie tam gdzie tylko gracze będą chcieli zacząć. Będziemy się wcielać w jednego z uczniów głównych bohaterów z Valor. Mam już dwójkę graczy. W razie jakiś dodatkowych pytań dajcie mi znać w sekcji komentarzy.

I tutaj pytanie do was: Czy jest jakiekolwiek zainteresowanie taką przygodą?
 

Ostatnio edytowane przez Mrsanczo : 28-05-2016 o 19:16.
Mrsanczo jest offline