Wątek: Dziwne zlecenie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 20:48   #10
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Westchnął. Ze swoich postanowień zawsze się wywiązywał, dzięki temu żył do dzisiaj a nie skończył z kulką w głowie w jakimś rowie. A obiecał sobie, że dowie się, kto chce zabić Dębowskiego. A może popełniał jeden z największych błędów w jego "fachu"- zaczynał interesować się motywami, celami, całą sprawą? No cóż, w tym wieku mógł pozwolić sobie na drobne błędy. Byle nie kosztowały go życia...

- Kłamiecie, Dębowski, i ja to wiem...- powiedział, po chwili gryząc się w język. Nawyk z czasów milicji.- I chcecie, żebym was zabił, i to jak najszybciej. A ja nie zabijam na życzenie, nie za darmo.- uśmiechnął się pod nosem.

- O co w tym wszystkim chodzi?- powtórzył kolejny raz, kucając obok leżącego na ziemi. Mimo wszystko czuł jakąś dziwną więź z Pawłem Dębowskim i jego sprawą. Chciał ją rozwiązać. Był bogaty, stary i doświadczony- mógł pozwalać sobie na takie kaprysy.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline