Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2016, 19:37   #25
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wolfson i Rewi
Smok podniósł głowę i zaczął chodzić wokół Wolfsona, tak, że ten znalazł się pośrodku jego wężowych splotów.
- Czemu mam ją dobijać, czyż kotu kazałbyś dobić mysz? Toż to nonsens. - rzekł smok a jego łeb zawisł nad ramieniem Wolfsona - Ale jako, że jesteś moim gościem to pozwalam ci pierwszemu wziąć gryza - Podszedł do Reviego i Serenki - A to twój sługa? Czy też może służąca? To musi wszystkich konfundować, zwłaszcza, że pewne zachowania bywają w wielu krajach karalne Odsunął się od całej trójki.
- Wróćmy do sprawy kradzieży... Nie powiem wam co ukradziono, ani skąd, to nie wasza sprawa. Nie widzę powodów, abyście przeszukali mój skarbiec i kalali me bogactwa swymi wstrętnymi łapskami. Za to mogę wam podać nazwisko sprawcy. To Gregor MacMoore

James MacCrick
Gdy James podszed do mężczyzny ten przedstawił się.
- Jestem Angus Anderrrson , byłem przyjacilem pana Weissa, panie świć nad jego duszą. Wprrrawdzie szpig to był, ale kiepski bo każdy to widział, ale co trrrzy miesiące stawiał beczkę piwa wszystkim i zawsze był chętny pożyczyć trochę grrrusza i to bez prrrucentów
Po kilku piwach zaczął się zwierzać.
- Tam w rrrogu siedzi starry MacLiege. Strrrasznie ponurry człek, muwie ci. Brrrał udział w wujnie burrrskiej, ale nie po londyńskiej strrrunie. I w Kungu Belgieskim wojuwał trochem. Klan MacLiege to wrrredne, ale twarrde chłuupy. - wskazał na zgarbionego mężczyznę w wełnianej czapce i z siekierą przewieszoną przez ramię.
Gretha
Mężczyzna przez kilka chwil rozważał propozycję niemieckiej pani doktor.
- Cóż... To nie było nic bardzo wstydliwego, sprawa i tak pewno niedługo wyjdzie za mąż. Pan Weiss zakupił pierścień zaręczynowy i zamówił też obrączki - odparł jubiler.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline