Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 00:43   #1
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 266 Astrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skał
[Komentarze] Piekło w Gębie

Witajcie!
Chyba nie ma się co rozpisywać, lecimy z tematem :
Zanim napiszę pierwszego posta- chciałbym, żeby każdy napisał mi tu o swojej ostatniej robocie. Może być w paru zdaniach, byle dać wszystkim pojęcie, kim w ogóle jest postać i czym się para. Wychodzę z założenia, że wasze postacie jak się nie znają, to kojarzą, więc informacje są na miejscu.
Następny punkt to wygląd postaci. Opisać, chyba, że ktoś ma dokładny avatar. Jak ktoś ma, może przekopiować z karty. A właśnie, wie ktoś, jak zrobić takie fajne paski z avami, jakie są w niektórych przygodach?

A teraz rzecz dyskusyjna: google doc. Byłbym raczej za, do dialogów. Deklaracje i działanie już pisalibyśmy w postach. Jak macie w tej sprawie jakieś stanowisko, wypowiedzcie się. Jeśli zdania będą mocno podzielone, zostalibyśmy przy postowaniu (nie mam nic przeciwko jednolinijkowcom z odpowiedzią).
 
Astrarius jest offline