Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 02:08   #3
Dnc
 
Reputacja: 687 Dnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwu
Baryła jest wolnym strzelcem działającym od dłuższego czasu w światku przestępczym. Jako, że jest tubylcem zna dużą cześć ludzi zajmujących się tym od zawsze.
Jest mieczem do wynajęcia. A dokładnie mówiąc to młotem.
Przeważnie bierze wszystko jak leci, więc zastraszeń, obić a nawet zabójstw się nie boi.


Ostatnia fucha jaką złapał miała na celu przypomnieć księgarzowi z księgarni "Volumina", że jednak ten haracz za ochronę, która płaci do gildii ma być ZAWSZE zgodnie z terminem.

Jest facetem który lubi się napić i zjeść, po czym znowu zjeść i się napićTak wygląda:
Pomimo specyfinczej pracy i groźnego wyglądu Ulf jest radosnym i ciepłym kompanem, który stara się z każdym kogo zna dłużej nawiązać jakąś miłą relację


Coś o reszcie drużyny:

Większość drużyny poznał na szwindlach, które razem robili.
Bardziej niż innych pamięta nordyckiego wróżbitę, który postawił mu piwo (a co jak co ale Baryła alkoholu i jedzenia nie odmawia) i to nie jedno, miły wieczór po którym rozeszli się w przyjaznej atmosferze.
Poza tym oczywiście „Żmijka” czyli Gerhard von Welinger jest bliski Ulfowi. Ze Szcurkiem (jak czasami na niego pieszczotliwie mówi) znają się już z rok. Zaczęło się od jednego szwindlu ale obecnie Ger jest jego kontaktem w gildii i dzięki niemu dostaje sporo roboty. Oczywiscie Baryła często także pomaga Żmijce swoimi argumentami siły w trudnych negocjacjach.
 
Dnc jest offline