Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 16:08   #27
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
James wypił jeszcze jedną szklaneczkę whisky, przysłuchując się słowom Angusa. Podchmielony góral bełkotał trochę i od czasu do czasu nie trzymał się tematu gadając coś o znikających owcach, ale i tak z jego gadaniny sporo dało się dowiedzieć. Jak widać miejscowi dobrze wiedzieli czym zajmował się Weissa, a jak widać darmowe piwo robi swoje jesli chodzi o popularność.
Słysząc o MacLige, James uśmiechnął się i rzekł do Angusa już lekko podchmielonym głosem.

-Angus mój drogi, jeszcze jedna szklaneczka dla ciebie. A ja teraz porozmawiam z staruszkiem MacLige, przyda się nam powspominać stare dobre czasy.

Następnie James ruszył w kierunku, wskazanego mężczyzny.

-Witam Panie MacLige, jestem James MacCrick mam nadzieję że nie będzie Panu przeszkadzać jeśli postawię Panu szklaneczkę czegoś mocniejszego. Słyszałem że znał Pan lepiej osobę Pan Weissa?
 
Orthan jest offline