Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2016, 16:28   #123
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gargamel Zobacz post
Oj Złomokleta ma przejebane
Domyślam się teraz żałuje że dopiero jak ponownie czytałem rekrutacje że można mieć dodatkową zdolność na eksperckim wziąłbym ćpuńskie kłamanie albo Mistrz ucieczki ale teraz to już za późno :P

Ale mam jedno ale do twojego najnowszego posta

Cytat:
Napisał Gargamel Zobacz post

W odpowiedzi na bełkot Złomoklety głowa Jadwigi zniknęła na chwilę z dziury i tylko Pan Bóg w Niebiesiach wiedział, ze chwile Andrzeja Nowaka są już policzone i jak nic niedługo spotka się on z Świętym Piotrem. Jadwiga Bowiem, jak każda matka w obronie swoich młodych jest zdolna do wszystkiego a wpadnięcie w dziki szał jest tylko delikatnym preludium do kary jaka czeka kogoś kto śmikał skrzywdzić jej dzieci. Dzieci sąsiadki, która została zgarnięta za zabicie męża Jadzia traktowała bowiem jak swoje własne, uczyła je, dbała o ich potrzeby. Nic więc dziwnego, że wpadła w dziki szał, (...)jedno po drugim aż Złomokleta z obitą przypominającą tatara mordą nie padnie nieprzytomny na ziemię.
TO NIE JEST Chłopaczek którego wyszkoliła Jadwiga tylko jakieś randomowy nastoletni ćpun :P

To mam odpisywać dalej biorąc pod uwagę bojowy nastój Jadzki czy chcesz edytować ?

Co prawda złomokleta jest niemal trzeźwy ale ma jednak pasywa głuchy jak pień i mistrzostwo walki na eksperckim z teściową co prawda nie wygra ale nie sądzę żeby można było z góry założyć że da się go od ręki zabić czy pobić do nieprzytomności :P
 
Brilchan jest offline