Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2016, 19:01   #21
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cóż... post wyszedł monstrualnych rozmiarów, ale mam nadzieję, że nie przerazi was taka ściana tekstu. Zdaje sobie sprawę, że jest sporo informacji do przetrawienia, więc w tym miejscu uzbrajam się w cierpliwość

Aha - gwoli ścisłości - nie jestem zbyt przywiązany do reguł w stylu "5 dni na mój post, 2 na wasz" etc. itp. Zdarza mi się wtrącić dwulinijkowca jeżeli np. zagaicie BNa, lub wtedy, gdy widzę, że jedna informacja/reakcja z mojej strony może popchnąć akcję do przodu.

Standardowo - w razie jakichkolwiek pytań jestem do waszej dyspozycji.
 
ObywatelGranit jest offline