Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2016, 09:23   #25
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Coś mi się zdaje że konsekwencje moralnie złych wyborów wyjdą nam bokiem na koniec pielgrzymki.

Niektórzy " zostali zgładzeni po wysłuchaniu ich próśb " - innymi słowy ukończyli pielgrzymkę, dostali co chcieli , a potem zginęli gdyż pewnie wielki lord nie uznał ich życia za wartego kontynuacji...

To jedna z takich przygód w których podróż jest chyba nawet wazniejsza od samego celu , nie zdziwie się jak staniemy przed wyborem albo zdazyc z pielgrzymką, ale nie ukończyć jej ale zrobić coś dobrego . - uprzedzam nie znam scenariusza , ale po paru pierwszych aktach muzyki mozna się domyslec jak będzie brzmiała dalej

pomoc arystokracie w tej sesji - przynajmniej dla mojej postaci nie wchodzi w rachubę, wręcz przeciwnie raczej pomógłby służce.

Mysle że każdą z tych spraw warto się zając. Zreszta moja postac jest raczej neutralna - w kierunku dobrej, praworządnej. Więc sadystyczne pragnienia arystokraty na pewno nie leza w obrebie jej zainteresowań.
 
Eliasz jest offline