Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2016, 23:54   #894
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Spod maski Wendy dobiegał piękny dźwięk starego V8, którego moc można było poczuć w szoferce. Jednak przydałby się jej generalny przegląd, chociażby na wszelki wypadek. Wilk prowadził dość pewnie, chociaż widać też było że dodatkowe lekcje nie zaszkodziły by mu.
- Gdyby nie Ona najprawdopodobniej nie poznalibyśmy się. Nie zawsze byłem tak grzeczny jak teraz. Można powiedzieć że uratowała mi życie. - Marcus prowadził z posępną miną - Znaleźliśmy pewien potężny fetysz. Eilen miała się dowiedzieć coś więcej o nim niż wiemy, a wiemy nie wiele. Nie wiem jak doszło do tego że się dała złapać, ale skoro tym gryzoniom się to udało to musieli być nie byle kim, albo mieć spore wsparcie.
 
Raist2 jest offline