Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 12:13   #1
Mrsanczo
 
Mrsanczo's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znanyMrsanczo wkrótce będzie znany
[Autorski] Liga Legend: Nowe Pokolenie

Wstęp
Zobaczyłem starą, zabitą dechami karczmę, z komina której wydobywał się gęsty czarny dym. Wiedziałem, że to właśnie tam znajdę osoby na tyle szalone i łase na złoto, że podejmą się mojego zadania. Wiedziałem, że kręci się w niej parę typków spod ciemnej gwiazdy prosto z miasta Nexus. Otworzyłem drzwi z potężnego kopa i zawołałem "Kto chce napchać torbę złotem niech się do mnie zgłosi". Po moim niewątpliwie odważnym posunięciu usiadłem do stołu, a ludzie sami zaczęli się do mnie zgłaszać.
Uczennica Gnara - Sarcina

Pierwsza podeszła dość niepozorna kobieta. Choć widać było w jej oczach coś niepokojącego, a może nawet mrocznego. Była stonowana. Uderzyłą ręką w blat po czym powiedziała...
Uczeń Katariny - Sanguis Sanguin

Drugą osobą był dorosły mężczyzna. Był on ubrany w odcienie czerni i prędzej sunął niż kroczył. Gdyby nie błysk w oku i brak kosy to można by go wziąć za kostuchę. Miał on przy boku parę mieczy. Popatrzył on na gbura na krześle i powiedział...
Uczeń Ireli - Tantalus


Kolejną osoba która zainteresowała się palantem przy stole był surowy i zakaptrurzony mężczyzna. Zmierzył go zimnym wzrokiem i odezwał się...
Uczeń Dariusa - Alex

Następną postacią która pojawiła się przy stole był rosły rudy Noxianin. Wiadome to było dla prostaka za stołem, że jest on Noxianinem, bo nie raz go widział w towarzystwie Dariusa lub Dravena. Dlatego odezwał się on pierwszy:

- Witam zawadiakę. Chcesz trochę zarobić?
Uczeń Fizza - Bezimienny

Po czym futrzana postać wdrapała się na stół tupnęła nogą i krzyknęła:
Uczeń Thresha - Shizzar

Mroczna postać stała w kącie i po całym zajściu dorzuciła swoje trzy grosze:
 
__________________
"Ignorance is bliss." ~ Cypher

Ostatnio edytowane przez Mrsanczo : 05-06-2016 o 13:09.
Mrsanczo jest offline