Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 15:21   #95
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Lkpo, się tak upewnię, Ty do mnie pijesz?

Nie jestem pewien ponieważ:

1) nieskładne, nielogiczne, krótkie nie pasuje do moich postów, natomiast lektura Twoich postów nasuwa mi przypowieść o belce, źdźble i oku
2) zwracanie się do Ciebie teraz jest jak najbardziej na miejscu, chyba, że poszedłeś czekać jak kołek pod stajnią na wóz, który ma podjechać WIECZOREM (tak, a propos absurdów)
3) w imię niedoskonałości gry przez forum, zazwyczaj próbuje się składać to, co ludzie piszą tak, by maksymalnie pchnąć rozgrywkę do przodu, jeśli więc nie masz nic przeciwko, to lepiej chyba byłoby przyjąć, żeś mnie słyszał - chyba, że to kluczowe byś tkwił pod tą stajnią, to nie będę Ci robił problemów, natomiast prosiłbym o wytłumaczenie jak to pchnie rozgrywkę do przodu, bo naprawdę nie widzę.

Aha: jeszcze dwie kwestie.

"dość uprzejmości" Czy mam się spodziewać, że teraz zaczniesz mnie obrażać? :O Dziwny zwrot, stąd pytam.

Rozkazy. Jak na kogoś polecającego innym lekturę swoich postów, mało stosujesz się do swych zaleceń. Post #90. Ostatnie zdanie to fragment dot. rozkazów. Jak widać, już wcześniej deklarowałem, że je chowam. Jak chcesz je zatem zabrać ze stołu?
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline