Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 14:01   #59
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Trochę się nie zgadzam z Erykiem. Mi w głowie zaświtał by wstać i zacząć wychodzić z ciekawym komentarzem i wrócić i powiedzieć: "żartowałem".
No i właśnie ja pisałem o tym, że tak się nie da, co zresztą widać teraz w sesji bardzo wyraźnie.
Każda akcja rodzi reakcję. Ktoś odpowie komuś, MG odpowiada wszystkim i potem kolejka się rozjeżdża, tak jak teraz, kiedy MG już wchodzi w słowo w środku kolejki tworząc dialogi. Tak moglibyśmy z tej piwnicy nie wyjść przez miesiąc. Wiem że można opuszczać tury, ale to nie posuwa akcji naprzód.
Sugerowałem się tym, że w rekrutacji było napisane, że sesja ma być niezbyt rozwlekła, a z doświadczenia wiem, ile trwa pisanie w taki sposób.
Mamy domyślnie system 4+2 na kolejkę. Teraz idzie to szybciej, ale kiedy wszystko się unormuje i faktycznie będzie to tyle trwało, to pomyśl ile będzie trwała akcja jeśli MG miałby zawsze kończyć post tak, jak to zrobił teraz dwa razy.
MG robi post, mijają cztery dni aż wszyscy się wyrobią z odpisami, MG odpisuje w ciągu kolejnych dwóch dni; prowadzi dialogi, i znowu pisze post z którego wynikają kolejne dialogi, bo są pytania...
 
Eryk jest offline