Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 14:24   #2
Rafikowy
 
Reputacja: 1 Rafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłośćRafikowy ma wspaniałą przyszłość
Rudowłosy wpierw rozejrzał się po innych konkurentach , jeśli chodziło o to zlecenie. Nie raz już wykonywał zlecenia z Dravenem, który w zabijaniu za pieniądze i chwałę się specjalizował. Wracając do oceny prawdopodobnych konkurentów. Co tutaj dużo mówić większość wyglądała na zaprawionych w boju wojowników, chociaż zapewne nie dorównywali mi nawet w połowie. W końcu trenowali mnie sami Noxiańscy bracia. Aczkolwiek dwie postacie wyróżniały się na tle innych . Pierwszą była urocza niewiasta, gdyby nie spojrzeć jej w oczy można by pomyśleć " co ona tutaj do diabła robi, to porządna knajpa nie makijażystka" A oczy tej osoby wskazywały że nie jest byle amatorem lecz umiarkowanej klasy specjalistą. Drugą istotą która go zaintrygowała była postać przypominająca nietoperza. Na której widok nie sposób było się nie zaśmiać, i ogólnie brać ją na poważnie. Dlatego też Alex na jej widok cichutko się zaśmiał. Po chwili odpowiedział zleceniodawcy.
- Z wielką chęcią zdobędę trochę gorsza, ponieważ w tych czasach bez pieniądza żyć się nie da, z resztą tak samo jest z ojczyzną. Chciałbym przeprosić za to zaśmianie się ponieważ , nie mogłem zareagować obojętnie na tego skrzata. A jeśli chodzi o zlecenie to co mam zrobić? - Spojrzał na postać podobną do nietoperza.
 

Ostatnio edytowane przez Rafikowy : 04-06-2016 o 14:30.
Rafikowy jest offline