Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 18:19   #5
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Raist2 Ha-ha :PP dobre, dobre... ale raczej nie, nie zrobię za Ciebie karty


Kejmur różnice między modern a future są afkoz wywołane samym klimatem, ot inne uzbrojenie, klasy zaawansowane, dodatkowe atuty czy umiejętności typowo sci fi itd. Jak znasz już modern, to w future sobie poradzisz bez problemu.


Arvelus Rasę możesz wymyślić sam fabularnie, a potem wspólnie ją jakoś mechanicznie stworzymy, możesz zapytać MG o jakieś rasy, które ma już przygotowane, możemy się wzorować na jakiś mutacjach czy szablonach z samego już future, możliwości wiele


---------------------


Ogólnie, do wszystkich zainteresowanych: przypomnę raz jeszcze, iż siedzimy dosyć dużo w dokumentach google (tak zwanym docu). To tak dla przypomnienia/jasności, bo ponoć niektórych taki fakt odpycha... :P

A i inna kwestia, również ważna aktywność sesyjna na dosyć wysokim poziomie, i wiem, że to może i zabrzmi wariacko, ale przynajmniej co drugi dzień się gracz powinien pojawiać, lub nawet optymalnie codziennie :PP tak, wiem, szał ciał, ale jak przychodzi do odegrania wspólnych dialogów/scenek, a potem męczymy się z tym i tydzień, i nie jest gotowe, a już czas na nową turę, to nie jest fajnie... afkoz są i na to sposoby, choćby jedno dłuższe posiedzenie i "odwalenie" tego co trzeba od początku do końca i fajnie jest, albo duża aktywność przez 2-3 dni w tygodniu... blabla, możliwości naprawdę wiele, a ja chyba nie muszę tu wszystkich oczywistych oczywistości wypisywać?


Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline