Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 23:53   #65
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Ja jeszcze robiłem coś takiego, że zamiast opisywania wszystkiego z perspektywy postaci, prosiłem graczy o opisanie tego, co chcą osiągnąć w danej scenie. Na przykład, jeśli akcja za bardzo zwalniała, albo większość chciała już przejść dalej, to gracze mieli opisać swoje dążenia. Na przykład:

Chcę się dowiedzieć czy w okolicy jest są jakieś zadania, więc wypytuję wszystkich którzy by mi mogli udzielić informacji.

I zamiast odgrywania każdej postaci po kolei i dialogu z graczem, przedstawiam mu listę ewentualnych zadań, albo piszę, że na przykład nie udało mu się dowiedzieć niczego ciekawego.

Może ktoś ma jeszcze jakieś swoje sposoby. Tak czy tak zawsze jest coś za coś, ale może ci się to przyda.

Cytat:
Proponuję też Udzielanie informacji, że kogoś nie będzie jakiś czas itd. To dość wkurzające jak się czeka na post, który ma nie nadejść.
To ja nawet proponuję nie czekać. Jak ktoś przegapi termin to może sterować jego postacią i po problemie.
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 04-06-2016 o 23:55.
Eryk jest offline