Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2016, 01:23   #70
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Astrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumny
Eryk, racja. Nie przepadam za zbytnim upraszczaniem i schematyzowaniem, ale mam dla was sporo, a jak będziemy jedną przygodę rozgrywać długie miesiące, to szansa na zrealizowanie wszystkiego spada.
A patenty brzmią dobrze i funkcjonalnie, więc pozostaną złem koniecznym, jeśli złapiemy zastój.

Proszę was, jeśli odczujecie, że zaczyna się gdzieś coś rozciągać, piszcie. Ja się mogę zapominać, bo mam sporą radochę z odgrywania npców czy opisywania świata. Jak trzeba, popędzać batem MG.

A do jakiś czczech pogaduszek zawsze mamy pobocznie doca. Zgadać się, popisać i wklejać, bo czasem z takich zwykłych pierdół potrafią wyjść takie akcje, że ojacie. A jak nawet nie, to robią klimat jak się patrzy. Jeżeli komuś się będzie chciało, to jestem na tak.

EDIT:
Jak zrozumiałem deklaracje:
Baryła, Udo, Hredrik oraz Edward lecą do Glizdowiska. Żmija także, jednak on spróbuje ugryźć problem z innej strony (Jeśli Hakonowi uda się wejść na forum, to sprecyzuje, jak nie, potem to dogram z nim różnicę i połączę z resztą).
Jonathan udaje się na miasto, posłuchać plotek i zbierać informacje.
Niech jeszcze tylko Eryk napisze, co robi Liszaj i lecę z postem.
 

Ostatnio edytowane przez Astrarius : 05-06-2016 o 13:35.
Astrarius jest offline