Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2016, 23:43   #249
Veis
 
Reputacja: 1 Veis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodzeVeis jest na bardzo dobrej drodze
Poszukuję graczy:

Preferowany komunikator: skype, roll20
System RPG: Pathfinder
Ilość graczy/mg: Jestem MG, mam 3 graczy. Do gromadki mogę przyjąć jeszcze dwójkę
Dodatkowe informacje, etc: Mechanika Pathfindera, świat autorski. Kampania, to będzie, jak zgodzili się jednogłośnie gracze "sandbox z naprowadzeniem na fabułę". Realia to coś w rodzaju średniowiecza, lecz z mentalnością bardziej w stylu późnej starożytności. Czasy jednak dokładniej jednak się ugada. Fabułę tworzę pod graczy, tak więc szanuję rozbudowane backstory postaci, jednak na te przyjdzie pora, jak już wprowadzę graczy w świat tytułem wstępu. Aktualnie w drużynie znajduje się łowca, łotrzyk i bard. Dozwolonymi rasami są wszystkie "core" (ludzie, elfy, krasnoludy, gnomy, niziołki, półelfy i niziołki). Rasy core, base, hybrydy i unchainedy, z wyłączeniem summonerów, gunslingerów i monków. Start na pierwszym poziomie, point buy 20pkt.
Forma kontaktu z poszukiwaczem: skype - mr.4eye, PW na lastinnie
 

Ostatnio edytowane przez Veis : 05-06-2016 o 23:52.
Veis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem