Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2016, 13:19   #82
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Astrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumny
Paanowie. Ja mam nadzieję, że emocje opadły i mamy koniec awantury.

Postulat na przyszłość: sprzeczajmy się, czemu nie, ale merytorycznie i bez wycieczek osobistych. Wiem, że jeszcze tu nie było aż tak źle, ale już zauważyłem przekraczanie granicy.

Mówiłem, że metody Eryka są funkcjonalne, ale niezbyt przypadają mi do gustu. Mogę z nich skorzystać, żeby udrożnić przygodę, ale jak już mówiłem, to w razie konieczności. Poważny zastój i rozwleczenie może zabić sesję, jestem tego świadom. Musicie zaufać mojemu wyczuciu.

Co do avatara, zasady stoją po stronie Eryka. W rekrutacji napisałem, że obrazki przedstawiające postać są opcjonalne, bo nie wiedziałem, jak dokładnie się ich używa. W następnej sesji mogę już avatarów zażądać, ale teraz musicie przecierpieć moje niedopatrzenie. Nie przykuję go przecież do ekranu z google grafika i devianartem. To na następny raz.

Przepraszam, wczoraj nie miałem jak odpisać, ale już dzisiaj się biorę. Wpis będzie.
 
Astrarius jest offline