Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2016, 16:11   #1
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
[Komentarze] Niespaleni

Dzień dobry wszystkim!

Na początek parę technikaliów. Posty piszemy w trzeciej osobie. Dialogi zaznaczamy kursywą, coby się nieco odróżniały, myśli zaś też kursywą, ale zamiast od myślnika zaczynamy je od cudzysłowu.
Avatary dodajemy o szerokości 200px maksymalnie.
Sesja dla ludzi dorosłych mentalnie, znaczka +18 nie wrzucam, bo jak go widzę, to kojarzy mi się zawsze z jakimiś zbereźnymi rzeczami. Nie wiem czemu, nie pytajcie.
Doca oficjalnego nie będzie, ja też za bardzo nie chcę z niego korzystać. Jak chcecie o coś zapytać NPC'ów, róbcie to w sesji, a ja będę wrzucał małe śródposty z odpowiedziami. Niemniej dialogi starajcie się robić bardziej książkowe niż życiowe. Czyli kilkunastostronnicowe ściany dialogowe odpadają, chyba że będą mega ładnie obrobione albo pocięte. :P
Obecna tura trwa do 10 czerwca, ale jak przed chwilą wspomniałem, mogę wrzucać śródposty, jeśli ktoś podejmie się rozmowy z zakonnikiem.

Pytania zapytujemy tutaj, na PW albo na GG. Z tym że na GG odpowiadam najszybciej.
A tymczasem życzę powodzenia, miłej zabawy w jeszcze milszej atmosferze, dużo rozlanej juchy i żeby nikt się na nikogo nie denerwował!
 
Lifeless jest offline