Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2016, 19:59   #90
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Dzięki, Ardel. Ten ostatni myślę że super pasuje! Znalazłem akurat inny, ale ten jest znacznie lepszy.

Cytat:
Daj spokój Ardel, bo jeszcze da tego na 500 pikseli i trzeba będzie czytać jego posty ściśnięte do centymetrowej kolumienki. Skoro w mojej rekrutacji nie potrafił metodą kopiuj-wklej przekleić szablonu i wypełnić go poprawnie (zresztą dlatego nie został przyjęty) to z tym sobie też nie poradzi.

W twojej rekrutacji skopiowałem całość z dokumentu i wkleiłem w swój, oraz wypełniłem statystykami tak jak być powinno. Wysłałem ci link do dokumentu i kartę też wypełnioną na PW. Przepisywałem wszystko ze strony, która jest tutaj podana w temacie do robienia karty do Warhammera, choć głowy nie dam, że się przy tym nie pomyliłem.
Niemniej, jeżeli gdzieś się pomyliłem, a ty zamiast mi na to zwrócić uwagę, po prostu mnie nie przyjąłeś z racji jakiejś drobnej pomyłki nawet o niej nie wspinając, to potwierdza tylko to, że jesteś zwykłym bucem. Tym bardziej, że nie otrzymałem od ciebie w ogóle żadnej wiadomości odnośnie przysłanej karty.

Zaaplikuj sobie tego czopka i przestań, bo to jest gorzej niż żałosne.

A co do wielkości obrazka, to czekam aż się do Orthana przyczepisz.
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 06-06-2016 o 20:02.
Eryk jest offline