Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2016, 20:28   #92
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Eryku tłumaczyłem tylko podobnie, jak odnośnie tej pyskówki nie potrafisz zrozumieć jak się do ciebie mówi w ojczystym języku. Mógłbym ci dać linki do postów w rekrutacji, gdzie specjalnie tylko tobie tłumaczyłem działanie myszki i zakładanie dokumentu google. Sam zresztą chyba nie byłeś przekonany co do efektów swojej pracy, bo i tak wysłałeś mi KP w postaci pulpy tekstowej w PW. Nawet debiutant Ismerus nie miał takich problemów. Po prostu uznałem, że to o czymś świadczy i bardzo słusznie. Była to najbardziej natchniona decyzja w moim życiu.

A teraz dajmy już temu spokój. Wystarczająco traumatyczne jest dla mnie, że muszę z tobą grać, przerzucanie się z tobą gównem w komentarzach jest niepotrzebnym dyskomfortem. Zapewniam cię, że zawstydziłbym cię także w tej dziedzinie, ale nie chcę z powodu małolata mającego problemy z myśleniem zarobić bana.

Ostatni post na ten temat mistrzu.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline