Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2016, 07:51   #95
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Mistrzu to może jednak lepiej żebym zrezygnował? Pies ma polubić pchłę, koń gza? Nie wymagasz za wiele? Przepraszam, ale dla mnie osobnik, który brał udział w trzech sesjach z których dwie kończył na czterech stronach a jedną tylko dlatego na dziesięciu, że był to jednolinijkowiec i mógł odpowiadać jednym zdaniem graczem nie jest. Do rozpoczęcia tej sesji był tylko nierozgarniętym i leniwym kandydatem na gracza. Pół biedy żeby tylko gadał głupoty, on żąda od nas i od ciebie jako MG żebyśmy jak w tym carskim ukazie mieli wygląd durnowaty i nie zawstydzali go swoim rozumieniem rzeczy. Mamy wypunktowywać mu co chcą robić nasze postacie i co chcą osiągnąć i ty masz robić to samo. Możesz odbierać to jako zarozumiałość, ale proszę porównaj sobie w ilu sesjach ja brałem udział a w ilu on. Ile ja ukończyłem a ile on. Ile trwały i trwają moje a ile trwały jego. Mam prawo się wpienić, gdy efemeryda, która pojawiła się nie wiadomo skąd i zapewne równie szybko zniknie, gdy tylko odwieszą mu bana na jakimś margonem czy tam tibii, poucza mnie i próbuje rozwalić sesję w której gram. O tym, że popsuł mi zabawę nawet nie piszę.

Powiem ci jakie są moje plany wobec niego. Mój niziołek będzie totalnie zlewał jego postać. Kiedy będzie się dało, będę go unikał. Jeśli natomiast wejdzie mi w drogę to zachowam się racjonalnie. Chociaż wątpię żebym miał okazję, bo w tym tempie to czwarta stronę osiągniemy w dwa tygodnie, młodzian się znudzi i będzie można grać normalnie.

PS
O już jest czwarta strona.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 07-06-2016 o 07:54.
Ulli jest offline