Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2016, 12:47   #98
Astrarius
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Astrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumnyAstrarius ma z czego być dumny
Cytat:
Mistrzu to może jednak lepiej żebym zrezygnował?
Już zaczynacie?
Jak wasza wspólna gra to jest serio problem, to ja już niewiele mogę poradzić. Nikogo nie będę wyrzucał. To wszystko ma sprawiać frajdę i jeśli któremuś z was wybitnie nie sprawia, to lepiej o tym szczerze napisać i odejść w pokoju. Tylko ja równie szczerze przyznam, że myśląc o tej opcji, wkurzam się. Bo jak już ktoś ma rezygnować, to wolałbym, żeby to było z mojego powodu. To moja sesja i nawet jeśli słucham uważnie waszych rad, to prowadzę ją po swojemu.
Ulli, traktuj w takim razie Johana jak nielubianego NPCa i na odwrót. A tutaj się do siebie nie odzywajcie i tyle. Ja jestem pewien, że gdybyście to na spokojnie, bez wzajemnych pojazdów sobie wyjaśnili, to wyszłoby wszystkim na zdrowie, jednak nie jesteśmy w przedszkolu i nie będę dwóch dorosłych ludzi godził.

Mam do Was dwóch ostatnie, niezwykle ważne pytanie. I odpowiedź ma być ostatnim akcentem w tej dyskusji. Gramy dalej?

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pewnie, Hakon. Fajnie, że jesteś. To uznajemy, że Gerhard nie odłączył się od czwórki na Glizdowisku.
EDIT
Przemyślałem i jednak lepiej będzie, jak napiszesz posta. Jeśli chodzi o samą obserwację, więcej informacji o otoczeniu, to piszcie tu albo od razu do mnie, ale jak już postać coś konkretnego robi, to już w poście w wątku sesyjnym.
 

Ostatnio edytowane przez Astrarius : 07-06-2016 o 13:02.
Astrarius jest offline