Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2016, 18:15   #10
Sakal
 
Reputacja: 1 Sakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znanySakal wkrótce będzie znany
Mężczyzna bez zbędnych ceregieli wpisał się na listę. Plamki krwi nieco go zdenerwowały, bo musiał pisać dziwnym zygzakiem, aby na jakąś nie wpaść, nie mniej jednak prawie polubił krwawiącego. Nareszcie ktoś zaczął gadać jak należy, zamiast powtarzać kolejne pytania bądź prawić oczywiste rzeczy. Jednak aby naprawdę go polubił, gdyby nie pochodził z tego zadupia zwanego Ionią. No, ale że miejsca narodzin się nie wybiera, podobnie jak kompanów w takich sprawach, to będzie z nim współpracował. Ostatecznie Demacia jest chyba nawet gorsza, a mistrzyni jakoś nie narzeka, kiedy jako sojusznika przydziela jej się Garena. Choć tu raczej działa jeszcze jedna siła...
- Raczej dawno zeszła, bo nieco racji ma. Ledwo się znamy, a paru z nas... - Spojrzał na płonącego trupa. - Już ma się za pół-bogów. Ja mam na imię Sanguis, ale możecie mi mówić Sangi. W y j ą t k o w o.
 
Sakal jest offline