Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2005, 16:33   #52
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
No cóż... Skoro nalegasz, drogi Hoodzie.

W sieci znana jestem jako Milly, dawno, dawno temu można mnie było znaleźć pod nickiem Czarna_Furia, ale to było tak dawno, że tylko najstarsi górale i kikoro starych znajomych mówią do mnie Furi (lub Furcia :P ). Moje prawdziwe imię co bardziej spostrzegawczy znają (patrz - adres email), a ci, co nie znają, to już trudno Mieszkam w zdegradowanej środowiskowo dziurze na Śląsku, czyli w Sosnowcu. Obecnie jestem maturzystką, skończyłam najdebilniejsze liceum w Polsce i jak wszystko dobrze pójdzie będę studentką pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną (lub socjalnej i opiekuńczej) na Uniwersytecie Śląskim. Moje zainteresowania można odnaleźć w moim profilu użytkownika :P Ponadto uwielbiam muzykę irlandzką, średniowieczne i irlandzkie tańce, z muzyki jeszcze lubię niektóre cięższe brzmienia, szczególnie Nightwisha. Kocham turnieje rycerskie, sama niegdyś nalezałam do Bractwa rycerskiego, ale z braku czasu i z deficytu inteligentnych ludzi w owym zbiorowisku po bractwie została mi tylko suknia, podstawy posługiwania się mieczem i umiłowanie tańców dworskich Więcej o sobie nie powiem, bo nawet nie wiem co można by dodać

Witajcie zatem wszyscy Użytkownicy, mam nadzieję, że zaspokoiłam Wasz głód wiedzy o mojej skromnej osobie :P
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem