Wątek: Wild Dogs
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2016, 09:41   #24
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ali Zobacz post

Edit: Ej, ale serio brakuje mi czegoś takiego na piśmie, jak podstawowe informacje, które każdy o każdym powinien wiedzieć. Wygląd, stopień, wiek, ploteczki, które można było zasłyszeć o danej osobie w WD (Walking Dead? ), nie wiem... tiki, skazy, ogólne wrażenie, jakie się ma, przebywając z tą osobą. Tylko ja mam takie dziwne potrzeby?
To bardzo dobry pomysł Skoro już tworzymy jedną drużynę i postacie od jakiegoś czasu się szwendają w swoim towarzystwie, wypadałoby wiedzieć choć parę podstawowych faktów.
Jestem na tak.


Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
*Zapisuje narzekających na nic nie mówiącej liście "do zjedzenia przez zombie"*.
Ej no, jestem na diecie. Bez przesady z tym szwedzkim stołem, bo się zacznę toczyć w takim tempie


Cytat:
Napisał Elas Zobacz post
PS. Miałem opcje dodania avka MG, ale... mi zniknęła :d pomocy!
Tak jak napisane powyżej. Próbowałeś wejść w profil MG, kliknąć na Edytuj Szczegóły i tam w przycisk "edit", ten po lewo? Wyskoczy Ci na górze możliwość zmiany miana i wstawienia avatara.

_______________________
Pozwoliłam sobie w docu przenieść swoją scenkę na sam dół. Mam tendencję do pisania za dużo, więc lepiej niech to siedzi tam i nikomu nie przeszkadza
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline