Wątek: Wild Dogs
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2016, 14:00   #25
Elas
 
Elas's Avatar
 
Reputacja: 1 Elas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znanyElas wkrótce będzie znany
@Ali
Cytat:
Napisał Ali Zobacz post
Nie bądź mjentki!
Po prostu wspieram interakcje między graczami! Dofinansowania wam nie dam, to chociaż dobrym słowem zachęcę :d

Cytat:
Edit: Ej, ale serio brakuje mi czegoś takiego na piśmie, jak podstawowe informacje, które każdy o każdym powinien wiedzieć. Wygląd, stopień, wiek, ploteczki, które można było zasłyszeć o danej osobie w WD (Walking Dead? ), nie wiem... tiki, skazy, ogólne wrażenie, jakie się ma, przebywając z tą osobą. Tylko ja mam takie dziwne potrzeby?
Pomysł jest bardzo dobry założę za chwilkę doca, podlinkuje go w 1 linku komentarzy oraz w głównym docu (ale to najpierw muszę wymyślić jakąś chwytliwą, albo chociaż sensowną nazwę :d) i możecie tam skrobnąć tych parę zdań o postaciach. Ja w wolnej chwili zrobię to samo o co ważniejszych NPCtach

@ten przeklęty avatar
Znalazłem :d od zawsze na LI ustawianie avka w sesji było dla mnie nieintuicyjne :c dzięki za pomoc!

Edit:
Oto i link!
Minibiografie
Wyląduje też w pierwszym poście.
 
__________________
"Pursue one great decisive aim with force and determination." - Clausewitz

Ostatnio edytowane przez Elas : 08-06-2016 o 18:06.
Elas jest offline