Wątek: [Imaginica]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 20:22   #15
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Trzeba mi było nie dawać tego linku, bo pożarł mnie komiks zamiast odpisywanie :P Kociak jest po prostu genialna :]
Wiesz muszę powiedzieć, że cieszę się bardzo, że prowadzisz mi Imaginice. Jakoś tamta strona bardzo mi przypadła do gustu. Działa kojąco na nerwy schlastane przez maturę. (Jakoś nie chcę znać wyników). Chociaż te szczury były trochę ponad mnie :P A co będzie dalej strach się bać toż to dopiero początek. No dobra zbieram się i idę napisać post jako Nika

PS. Zawsze marzyłam, żeby poznać bibliotekarza podobnego do tego u pratchetta !! Dziękuję
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline