Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2016, 21:13   #21
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Zgadzam się, że nie jest to plagiat. W końcu marka należy do nich i na dobrą sprawę mogą sobie kręcić same "Nowe Nowe Nadzieje". Po prostu nie podoba mi się, że postanowiono pójść na łatwiznę, zamiast pokusić się o nowy scenariusz. Gdyby powiedziano "Ok, teraz robimy Nowe Gwiezdne Wojny, a to jest część pierwsza naszego cyklu" pewnie bym się nie czepiał. Albo bolałoby mnie to mniej. Może nawet byłoby na miejscu, by rozpocząć taki cykl od filmu, który jest remake'iem Nowej Nadziei.

Numerek VII sprawił natomiast, że oczekiwałem nowej opowieści. I nie dostałem jej. Jak już wspominałem, nowa trylogia, pomimo wszystkiego co w niej takie niedobre i tak powszechnie krytykowane, dała mi więcej frajdy niż Przebudzenie Mocy, bo opowiedziała mi nową historię. Ktoś inny woli w kółko tę samą historię, ale lepiej zrobioną technicznie. Ok. Nie powiem, że rozumiem to stanowisko, ale przyjmuję do wiadomości.
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem